null
MSC Orchestra ile Hamburg'dan Cenova'ya 11 gece Büyük Avrupa - Istanbul

MSC Orchestra ile Büyük Avrupa 19.09.2015 KOPENHAG TURU 5 Saat  Tur ücreti : 50- Euro / çocuk (5-12) 30- Euro

Dünyanın en iyi yaşanacak beş şehrinden biri olarak tanımlanan Kopenhag’ın içindeki gezimizde simgesi olan ‘Küçük Deniz Kızı’, Amelienborg, Chiristianborg ve Rosenbourg Sarayları, Gefion çeşmesi, Tivoli Bahçeleri, özerk hippy mahallesi ‘Chiristiana’ görüldükten sonra Kopenhag’ın merkezi Kongens Nytorv’da (Kral Meydanı); ünlü Stroget’de alışveriş yapmanız veya Nyhavn ‘da (Yeni Liman) gençlerin arasına karışmak için serbest zamanımız olacak

VIGO & BAIONA TURU Tur ücreti : 50- Euro / çocuk (5-12) 30- Euro 

Monte Castro'da kısaca duraklayıp manzarayı gördükten sonra İspanya-Portekiz sınırındaki La Guardia'ya doğru devam edeceğiz. Oradan Santa Tecla Dağına çıkıp büyüleyici bir manzara seyredeceğiz. Bir dahaki durağımız İspanya'nın Galicia bögesindeki en önemli şehirlerinden biri olan Bayona. Serbestçe dolaşıp Kaleyi, Saat Kulesini ve Prens Kulesini görebilirsiniz. 

LİZBON TURU 4 Saat Tur ücreti: 45- Euro / çocuk (5-12) 30- Euro

Avrupa’nın en renkli başkentlerinden biri olan ve aynı İstanbul ve Roma gibi yedi tepe üzerine kurulu olan Lizbon’daki gezimize her ikisi de UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Belem semtindeki Jerónimos Manastırı ve okyanus kıyısındaki Belem Kapısı ile başlıyoruz. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Baixa denilen eski kent merkezinde yürüyerek gezimizde; uzak kolonilerden gelen gemilerin yüklerini boşalttığı eski ticaret meydanı Praça do Comércio, Rua Augusta caddesi, Praça dos Restauradores meydanı görülecek yerler arasındadır. 

BARCELONA ŞEHİR TURU 5 Saat Tur ücreti : 40- Euro / çocuk (5-12) 25- Euro 

Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona’daki şehir turumuz, limanda bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile başlayacak. La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, Barceloneta Plajı, Olimpiyat bögesi ve limanı, Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Turumuz esnasında Montjuic tepesine çıkıp manzara fotoğrafları çekeceğiz. Alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz.

MARSİLYA & AIX EN PROVENCE TURU (Marsilya ve Toulon’dan) 7 Saat Tur ücreti : 65- Euro / çocuk (5-12) 45- Euro 

Bu günkü turumuzda rehberimizle buluştuktan sonra ilk önce Marsilya’ya 40 dakika mesafede bulunan Aix en Provence’a gideceğiz. Romanesk ön cephesi ve üstü kapalı kemerli yolu ile XII. Yüzyıldan kalma meşhur St. Saviour’s Katedrali ile başlayacak. Daha sora şehrin eski bögesinde yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında burada bulunan antik hanları ve 17. Yy’da Kardinal Mazarino’nun kardeşi tarafından tasarlanmış olan Mazarino semtini göreceksiniz. Kısa bize molanın ardından önemli bir denizcilik şehri olan Marsilya’ya geride döneceğiz. İlk olarak yüksek bir tepenin üzerinde bulunan “Notre Dame de la Garde Kathedrali”ni ziyaret ederek başlayacağız. Bu ziyaret ardından Longchamps çeşmesi, Saint Charles tren garı, eski şehir, Hotel de Ville ve yat limanı bögesi görülecek yerlerden bazıları. Daha sonra şehir merkezinde serbest vaktimizin ardından gemimize döneceğiz. 

* Varış limanlarındaki yerel acenteler, alınacak hizmetlerin konfirmasyonunu yolculuğa başlamadan yapılmasını istemektedirler.

* Turlarımız minimum 20 kişi ile gerçekleştirilecektir. Kişi sayısı daha az olan turlarda kişi sayısına göre tur ücretleri (ortalama % 20 - 25 oranında) arttırılarak turu gerçekleştirme yoluna gidilebilir

Kiel-Kopenhag-Cherbourg-Vigo-Lizbon-Cebelitarık-Barselona-Marsilya-Cenova 11 gece 12 gün Fantastica dış kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama MSC Orchestra gemisi Türk Hava Yolları

Call Center