null
New York- Las Vegas - Los Angeles - San Francisco New York-Las Vegas-San Francisco-Los Angeles - İstanbul

NEW YORK ÖZGÜRLÜK ANITI & EMPIRE STATES: 100 Usd.-

Bu turumuzda Avrupalı göçmenlerin ilk durağı olan Liberty adasına giderek burayı gezme, Amerika'nın sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtını yakından görme imkânı bulacaksınız. Sonrasında Wall Street, Dünya Ticaret merkezi alanı, New York Belediyesi, Çin Mahallesi, Küçük İtalya görülecek. Tur bitiminde dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State binasına çıkarak eşsiz New York manzarasını fotoğraflama imkânı bulacaksınız.

PHILADELPHIA: 140 Usd.-

Bu turumuzda Pennsylvania Eyaletinin en önemli şehri Philadelphia şehrini ziyaret ediyoruz. Amerika Birleşik Devletleri'nin bağımsızlık bildirgesinin imzalanıp ABD Anayasasının yürürlüğe sokulduğu bağımsızlık binasını ziyaret ediyoruz. Tur sırasında ayrıca Benjamin Franklin köprüsü, özgürlük çanı, Benjamin Frankli'nin mezarı, Philadelphia'nın en güzel binası olan belediye binası, Güzel sanatlar akademisi, Kütüphane, Rodin Müzesi, Tarihi eyalet hapishanesi, Rocky filmine sahne olan merdivenleriyle meşhur Philadelphia sanat müzesi ve Delaware nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zamanda çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz içinde 100'den fazla restoran ve şarküteri bulunan tarihi Reading Terminal Markette vakit geçirip Meşhur Phili's Cheesesteak'lerin tadına bakabilirsiniz. Kalan zamanda ise ilgisi olan misafirlerimiz uygun fiyatlarıyla meşhurlaşmış Ross, Marshall, Century 21 ve Gallery gibi mağazaların bulunduğu Merket Street'te alışveriş yapabilirler.

LOS ANGELES UNIVERSAL STÜDYOLARI: 140 Usd.-

Disneyland’ın en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır.

SANTA MONICA: 40 Usd.-

Akşamüstü özel aracımızla Santa Monica’ya hareket. Burada trafiğe kapalı olan 3. caddedeki alışveriş merkezini ziyaret edecek, sokakta gösteri yapan insanları seyrederek oradaki restoranlardan zevkinize göre yemek yedikten sonra akşam otelimize geri döneceğiz.

SAN DIEGO: 140 Usd.-

Belki de A.B.D’de yapacağımız en güzel turlardan biri. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuğun ardından mükemmel bir sahil kasabası olan La Jolla ‘yı gezeceğiz. Ardından Amerika’nın en güzel şehri olarak bilinen San Diego şehrini tanıtan tam günlük panoramik turu yapacağız. Bu turumuzda Crystal Pier Hotel, Mission Bay, Seaport Village ve Midway Ucak Gemisini görecek fotoğraflarını çekeceksiniz. Ardından San Diego’ya büyük bir köprü ile bağlanmış sahil banliyösü olan Coronado bögesini gezip, oradaki muazzam evlerin tadını çıkardıktan sonra San Diego Harbor’u göreceğiz. Daha sonra Old Town da eski Meksika dükkanlarını andıran yerlerden hediyelik eşyalar alıp Meksika mimarisi ile yapılmış tarihi San Diego evlerini görebilirsiniz.

SAHİL KENTLERİ TURU: 120 Usd.-

Bu programda Amerika’nın en yoğun ikinci limanı olan Long Beach’de, ünlü Queen Mary gemisini, Formula 1 yarışlarının yapıldığı pisti göreceğiz (Grand Prix of Long Beach). Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Newport Beach, Seal Beach, Huntington Beach, Laguna Beach, ufak bir salla geçeğimiz Balboa Adası görülecek diğer yerler arasındadır.

LAS VEGAS RED ROCK CANYON + PREMIUM OUTLET ALIŞVERİŞ TURU: 80 Usd.-

Bu seyahatin en ilginç gezilerinden biri. Las Vegas’a yaklaşık 1 saat mesafede buluna kızıl kayalıklar olarak bilinen Red Rock Canyon dünyaca ünlü Grand Canyon’a benzerliği ile dikkat çekmektedir. Burada vereceğimiz kısa fotoğraf molasının ardından küçük bir Kowboy kasabasını ziyaret edeceğiz. Daha sonra ünlü markaların fabrika satış mağazalarının bulunduğu Premium Outlette cok ucuza alışveriş yapabilirsiniz.

GRAND CANYON MACERASI (OTOBÜS+UÇAK+HELİKOPTER+TEKNE): 550 Usd.-

National Geographic dergisi tarafından dünyada görülmesi gereken yerler sıralamasında hep ilk 10’da yer almış olan bir doğa harikası Grand Canyon deneyimi… öğle yemeğimizin de dahil olduğu bu turda bu doğa harikasını uçak, helikopter, tekne ve otobüs ile birçok açıdan gözlemleyerek tadını çıkaracak , hayatınızın belki de en güzel deneyimlerinden birini yaşayacaksınız.

SAN FRANCISCO MUIR WOODS ORMANLARI, SAUSALITO, FISHERMAN'S WHARF VE TRAMVAY TURU: 120 Usd.-

Turumuza, otelden 40 dakikalık mesafede bulunan Muir Woods milli park ormanı ile başlıyoruz. Buradaki gezimizde Kaliforniya' ya özel dünyanın en yaşlı ve büyük canlıları asırlık kızıl ağaçlarını gördükten hemen sonra özel aracımız ile zengin Sausalito kasabasına uğrayarak burada serbest zamanımızı gerek alışveriş gerekse çevreyi gezerek değerlendiriyoruz. Ardından tekne ile San Francisco dönüşümüzde Alkatraz Adası ‘ nı panoramik olarak görerek turistik Fisherman's Wharf' a varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda Pier 39 da onlarca deniz aslanını da görebilir ve ünlü San Francisco Akvaryumunu da ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra dünyaca ünlü tarihi ve turistik tramway gezisiyle şehrin merkezi kabul edilen Union Square meydanına vararak turumuzu otelde bitiriyoruz.

CASTELLO DI AMOROSA TURU: 140 Usd.- 

Bu turda 300’den fazla üzüm bağının bulunduğu ABD’nin en unlu şarap bögesi Napa Valley vadisinde bulunan Castello Di Amorosa, İtalyan zengin iş adamı Darion Sattui’nin hobisi uğruna $40 milyon dolar harcayarak, ABD ve Avrupa'daki eski binalardan toplanan tuğla ve kiremitlerden oluşturulmuş bir yapıdır. Şatonun 14.yy motifleriyle oluşturulmuş bahçesi Arnold Schwarzenegger, Jerry Rice, Nancy Pelosi, Chef Rachel Ray, Clint Black, Sir James Galway and Frederica Von Stade gibi isimleri konuk etmiştir. Şatoya girişimizle satonun ozel rehberleri ile bir saatlik bir tur yapacağız, bu tur boyunca İtalyan artislerin çizimleriyle dekore edilen odaları, 16. ve 17. yy da kullanılan işkence aletlerinin bulunduğu farklı temalara sahip odalara tanıklık edebilirsiniz. Turumuzun sonunda arzu edenler şatonun mahzenlerinde yıllanan ve dışarıda satışı olmayan California şaraplarını, wine tasting (şarap tadım) turunda tadabilirler. Not: *Bu extra tur listesi örnektir ve sizlere fikir edinmeniz açısından verilmiştir. Maliyetlerin sürekli değişmesinden dolayı rehberiniz tur esnasında fiyatlarda değişiklik yapabilir. * Ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum 10 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. Ancak 10 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz gerekli fiyat ayarlamasını yaptıktan sonra sizlere yeni tur fiyatlarını bildirecektir. Rehberiniz alternatif turlar üretme hakkına sahiptir.

5.Gün

as

as

New York'ta 3 gece Sheraton Times Square, Las Vegas'ta 2 gece Tropicana Las Vegas, Los Angeles'ta 3 gece Marriott LAX ve San Francisco'da 2 gece Sofitel San Francisco Bay otelinde, oda kahvaltı bazında konaklama Toplam 10 Gece 12 Gün Oda & kahvaltı bazında konaklama. Türk Hava Yolları, New York gidiş, San Francisco dönüş

Call Center