null
MSC Magnifica İzmir'den Ege Adriyatik Ege & Adriyatik - Istanbul

MSC Magnifica ile Ege & Adriyatik 2015 DUB02 - KONAVLE GELENEKLERİ VE DUBROVNİK (yaklaşık 4,5 saat)= Yetişkin: 54 € çocuk : 38 € 

Konavle Vadisine yapacağımız otobüs yolculuğu sırasında, Adriyatik Denizi ve geleneksel köylerin güzelliklerini görme fırsatınız olacak. Küçük etnolojik bir kolleksiyonu da görebileceğimiz Novakoviç Ailesi’nin köy evine konuk olacağız. Burada doğada yürüyebilecek, hayvanları sevebilecek veya ağaçlardan meyve toplayarak, doğal güzelliklerin zevkine varma imkanınız olacak. Daha sonra geleneksel Dalmaçya kıyafetleri içindeki halk dansçılarının Dalmaçyalı müzisyenler ve şarkıları eşliğindeki gösterilerini izleyeceğiz. Yerel likör ve şarapları, füme jambon, ev yapımı ekmek ve peynirleri tadabileceksiniz. Dubrovnik’e dönüşte, eski şehir merkezinde yapacağımız rehberli kısa bir yürüyüşten sonra gezimiz son bulacaktır. Not: Eski şehirden gemiye dönüşünüzde, park alanında uzun kuyruklar olabilir.

VENEDİK (İtalya) GONDOL KEYFİ, ST MARKO & VENEDİK (TURK) ( yaklaşık 6,5 saat )= Yetişkin: 85€ çocuk : - € 

Türk yolcularımız için özel hazırlanmış bu turda Venedik kanallarında gondol keyfini yaşayacak, rehberlerimizin anlatımı ile Venedik şehrini keşfedecek, ve dar sokaklarda alışveriş yapmak için extra zamanınız olacak.

MURANO, GONDOL KEYFİ, ST MARKO & VENEDİK (TURK) ( yaklaşık 6,5 saat )= Yetişkin: 89€ çocuk : - € 

Türk yolcularımız için özel hazırlanmış bu turda önce yaklaşık 3 saat boyunca muhteşem Murano adasını keşfedeceksiniz. Daha sonra gidilecek olan Venedik'te gondol keyfini yaşayacak, rehberlerimizin anlatımı ile Venedik şehrini keşfedecek, ve dar sokaklarda alışveriş yapmak için extra zamanınız olacak.

KATAKOLON (Yunanistan) KAT01 - OLYMPİYA VE ALIŞVERİŞ (Yaklaşık 4 saat)= Yetişkin: 53 € çocuk : 37 € 

Limandan ayrılarak 19.yy da, Almanlar tarafından kazılmasına başlanan ve halen büyük bir kısmı toprak altında olan Olimpiya antik kentini ziyaret etmek üzere yola çıkıyoruz. Efsaneye göre Yunan tanrıların kralı Zeus’un isteği üzerine inşa edilmiştir. Zeus tapınağı kalıntılarını, gimnazyumu, hipodromu ve 40.000 izleyici kapasiteli stadyumu keyifle gezeceksiniz. Tur sona ermeden, alışveriş için serbest zamanınız olacak.

NOT: YUKARIDA BELİRTİLEN KARA TURLARININ HERHANGİ BİRİNDE KATILIMCI SAYISI 12 - 29 KİŞİ ARASI OLMASI DURUMUNDA İKİNCİ BİR DİL İLE BERABER TÜRKÇE ANLATIMLI TUR ORGANİZE EDİLECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 30 VE ÜSTÜ OLMASI DURUMUNDA SADECE TÜRKÇE ANLATIMLI ÖZEL TUR DÜZENLENECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 12 KİŞİ ALTINDA KALMASI DURUMUNDA İSE TÜRKÇE REHBERLİK VE TÜRKÇE ANLATIM HİZMETİ VERİLMEYECEKTİR. YUKARIDA BELİRTİLEN TUR İÇERİK VE FİYATLARI BİLGİLENDİRME AMACI İLE HAZIRLANMIŞ OLUP, İÇERİK VE FİYATLARININ SON TEYİDİ GEMİDE ALINMALIDIR. TUR İSİMLERİNDE (TURK) İBARESİ İLE BELİRTİLMİŞ OLAN KARA TURLARI, TüRK YOLCULARI İÇİN DEĞİŞTİRİLMİŞ OLUP KATILIMCI SAYISININ EN AZ 30 KİŞİ OLMASI DURUMUNDA ÖZEL OTOBüS İLE DÜZENLENECEKTİR. KATILIMCI SAYISININ 30 KİŞİDEN AZ OLMASI DURUMUNDA REHBERİMİZ GEMİDEKİ ALTERNATİF TURLARI ÖNERECEKTİR.

İzmir-İstanbul-Dubrovnik-Venedik-Brindisi-Katakolon-İzmir 7 gece 8 gün Fantastica iç kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama MSC Magnifica gemisi

Call Center