null
Büyük İtalya Turu -

1.GÜN İSTANBUL - NAPOLİ (POMPEİ & SORRENTO)

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Prontotour yetkilileriyle saat 07:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1879 sayılı seferi ile saat 09:30'da Napoli'ye hareket. Yerel saate göre 10:50'de Napoli'ye varışımızın ardından yapılacak panoramik Napoli şehir turunda Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir  Pompei ve Amalfi sahillerinin incisi olan Sorrento turu yapılacaktır.Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN NAPOLİ - ROMA (YEMEKLİ ROMA GECE TURU)

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Başkent Roma'ya.Varışımızın ardından  panoramik Roma şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz esnasında,Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Yemekli Roma Gece Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN - ROMA (CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ)

 

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Castelli Romani Outlet ve Dağ Köyleri turumuza katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN - ROMA – FLORANSA

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket.Varışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoriagörülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

5.GÜN - FLORANSA (SIENA- PISA-SAN GIMIGNANO)

 

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden olan Siena,Pisa ve San Gimignano turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

6.GÜN - FLORANSA - VENEDİK (GONDOL TURU)

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve  Venedik’e hareket.Öğleden sonra Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol Turu'na katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

7.GÜN - VENEDİK - BERGAMO - (MİLANO & COMO GÖLÜ )

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Bergamo'ya hareket.Bergamo'ya varışımızın ardından  şehirde kısa bir kahve molası veriyoruz.Mola sonrası otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Milano ve Como Gölü turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

8.GÜN BERGAMO - TORİNO - İSTANBUL

 

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği saatte Torino'ya transfer. Panaromik şehir turunun ardından Torino Havalimanına hareket. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1312 sayılı seferi ile saat 11:40'da İstanbul'a hareket. Yerel saate göre 15:35'de  İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

<span style="\&quot;color:" rgb(97,="" 97,="" 97);="" font-family:="" roboto,="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" line-height:="" 17.1429px;\"="">**PROMOSYON**Napoli (1 gece 3*Hotel Cristina vb.), Roma (2 gece 3* Hotel Colony), Floransa Montecatini bölgesi (2 gece 3* Hotel Nuovo Savi vb.), Venedik-San Dona veya Noventa Bölgesi (1 gece 4* Hotel Omnia vb.), Bergamo (1 gece 4* Hotel Airport vb.) Toplam 7 Gece (7 kahvaltı) Türk Hava Yolları Atatürk Havalimanı Napoli gidiş / Torino dönüş **Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.**

Call Center