null
AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA Melbourne - İstanbul
1.Gün

İSTANBUL – DUBAI

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde Emirates Hava Yolları kontuarı önünde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Emirates Hava Yolları’nın EK122 sefer sayılı uçuşu ile 20:05’de Dubai’ye hareket ediyoruz.

2.Gün

DUBAI – MELBOURNE

Yerel saat ile 01:20’de varışımızda uçak değiştirerek Emirates Hava Yolları’nın EK 408 sefer sayılı uçuşu ile 03:30’da Melbourne Avustralya’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:50’de varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler

3.Gün

MELBOURNE

Kahvaltımızın ardından özel aracımız ile panaromik olarak gerçekleştireceğimiz şehir tanıtım turu için otelimizden hareket ediyoruz. Büyük ulusal parkları, kumsalları, bir çok su sporunun yapıldığı ünlü plajları, geniş cadde ve bulvarları, ve harektli gece yaşamı ile ünlü bir yer. Royal Botanik Bahçesi (the Royal Botanic Gardens), Melbourne’ün kalbi kabul edilen her türden yiyecek, içecek ve hediyelik eşya dükkanlarını bulabileceğiniz Queen Victoria Market, Parlamento Binası (Parliament House) ve birebir orjinalinin İngiltere’den ünlü denizci kaptan James Cook tarafından taşınan mimari Cook’s Cottage ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günümüz serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Ballarat Altın madenleri turuna katılabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer

4.Gün

MELBOURNE – AUCKLAND

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Günümüz alışveriş ve dinlenmek üzere serbest. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Yarra Valley Şarap tadım ve Avustraltya nın en büyük hayvan parkı turuna çıkıyoruz. Tüm gün sürecek turumuzun ardından otelimize trasfer. Özel aracımız ile otelimizden hareketle havalimanına transfer oluyoruz. Qantas Hava Yolları’nın EK 5135 sefer sayılıs uçuşu ile 23:35’de başkent Auckland’e doğru hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

5.Gün

AUCKLAND

Sabah 05:15’de varışımıza istinaden otelimize transfer. Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından şehir turumuz için özel aracımız ile hareket ediyoruz. Eskiden Maori Kalesi olan Eden Dağı’nı, 300 hektar gibi büyük bir  bahçe içinde yer alan ve dünyadaki en iyi Maori kolleksiyonuna sahip Savaş Anıtları Müzesi’ni ziyaret edeceğimiz turumuz esnasında, Parnell'de restore edilmiş eksi koloniyel evleri görecek, Kelly Tarlton'un su altı dünyasını ziyaret edip,  1911 yılında Güney Kutbuna ilk varan Robert Falcon Scott's'un inşa ettiği Antarctic Encounter’ı gezeceğiz. Turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Waiheke adası turumuza katılabilirsiniz. Yarım günlük turumuzun ardından günümüz dinlenmek üzere serbest.

6.Gün

AUCKLAND

Kahvaltının ardından, rehberimiz eşliğinde dünyanın en ilginç ve güzel mağralarından birisi olan Waitomo mağrası ve hepimizin bildiği Lord of The Rings Filminin ünlü karakterlerinden Hobbitlerin köyü, filmin çekimlerine ev sahipliği yapan Hobbit köyünü geziyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

7.Gün

AUCKLAND – SIDNEY

Kahvaltı ardından rehberimizin bildireceği transfer saatine kadar günümüz serbest. Ardından havalimanına transfer Qantas Hava Yolları’nın EK5044 sefer sayılı uçuşu ile 16:00’da Sidney’e hareket ediyoruz. 17.40’da varışımızda otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

8.Gün

SIDNEY

Kahvaltının ardından dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Sidney’i gemek üzere otelimizden hareket ediyoruz. Darling Limanı, Opera Binası, Harbour Bridge ve Sydney gece yaşamının önemli bölgesi olan Kings Cross, Bondi Plajı ile teraslı koloniyel evlerin bulunduğu Paddington bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Geziminizin ardından dilerseniz extra olarak düzenlenecek olan, tekne ve Akvaryum gezisine katılarak, Sydney limanından hareketle kıyıları gezebilir, akvaryum ziyaretiyle çeşitli deniz hayvanlarını görebilirsiniz.

9.Gün

SIDNEY

Kahvaltı ardından, dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Balina gözlemleme turuna katılabilirsiniz. Tur bitimi kişisel aktiviteleriniz için günümüz serbest.

10.Gün

SIDNEY – DUBAI – İSTANBUL

Sabah karşı otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, havalimanına doğru hareket ediyoruz. Emirates Hava Yolları’nın EK415 sefer sayılı uçuşu ile 06:00’da Dubai’ye doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:20’de Dubai’ye varışımızda uçak değiştirerek. Emirates Hava Yolları’nın EK121 sefer sayılı uçuşu ile 14:35’de İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 18:35’de İstanbul Atattürk Havalimanına hoş geldiniz.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ


İstanbul (IST) – Dubai – Auckland – Sidney – Dubai – İstanbul (IST) parkurunda Emirates Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
Melbourn (2) & Auckland  (2) & Sidney (3) olmak üzere  toplam 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama

Melbourne – Auckland – Sidney arası yerel hava yolları ile ekonomi class uçak bileti

Alan – otel – Alan transferleri
Panoramik olarak düzenlenecek olan Melbourne, Auckland ve Sidney şehir turları

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

Havalimanı vergileri

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ


Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Zorunlu Seyahat Sigortası (30 euro)

Rehber ve şoför tipleri, bahşişler

Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri

Vize ücreti

Call Center