null
Amsterdam Amsterdam - Istabul

25 Ekim 2019 Hareket… 4 Gece


TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKÂNI!

1.Gün

25 Ekim İSTANBUL – AMSTERDAM

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları’nın KK 2247 sefer sayılı uçuşu ile 10.40’da Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 13:20’de varışımızın ardından özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı ve Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 

2.Gün

26 Ekim AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna (100 Euro) katılabilirler. Brugge turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme otelinizde.
 

3.Gün

27 Ekim    AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra olarak düzenlenecek Marken Volendem ve Hollanda Trio turu
(100 Euro) turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme otelinizde.

4.Gün

28 Ekim  AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Zaanse Schans turu. (25 Euro). Ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 

5.Gün

29 Ekim   AMSTERDAM – İSTANBUL
 

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Havalimanına transfer, Atlas Global Havayollarının KK 2248 sefer sayılı uçuşu ile 14.45’de İstanbul’a uçuş saat 20.15’de varış ve turumuzun sonu

<p>VİZE</p>


***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ 
 Havalimanı vergileri   Atlas Global Havayolları ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul parkurunda ikram dahil uçak bileti,   Seçilen kategori otelde 4 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,  Alan/otel/alan transferleri,  Türkçe rehberli panoramik Amsterdam şehir turu  Otel vergileri  Turist Şehir vergileri TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ 
 Vize ücreti, servis bedeli (120 EURO),  Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO)  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),  Müze ve ören yerleri girişleri,   Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)  
 

Call Center