RegisterRemind My Password
Sign in

Day 1 : İstanbul - Madrid // 31 Aralık 2015 Perşembe

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'de sabah saat 05.00'da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları'nın tarifeli seferi TK 1857 ile saat 07:40'da Madrid'te uçuş. Yerel saat ile 11:15'de inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turu esnasında, Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün çeşmesi, Cibeles çeşmesi görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yılbaşı gecesi düzenlenecek olan extra Yılbaşı turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

 

Gün 2 : Madrid // 01 Ocak 2016 Cuma

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Toledo turuna katılma imkanı. Görülecek yerler arasında UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde bulunan, açık hava müzesi durumundaki kentte Toledo Katedrali, San Tomé Kilisesi, El Greco Evi, Sinagog, Şam işi (Damas Quinos) altın el işçiliğinin yapıldığı atöyeler ve dükkanlar ziyaret edilecek 15. ve 16. y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Toledo Turu: 55 €uro (Kişi Başı)

Gün 3 : Madrid // 02 Ocak 2016 Cumartesi

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Segovia & Salamanca turuna katılabilirler. Turumuzda Kastilya Leon bögesinin önemli merkezlerinden Segovia şehrinde, tarihi Roma su kemerleri ve dünyaca ünlü Disneyland'ın logosunda yer alan şatoya da ilham kaynağı olmuş Alcazar Şatosu'nun görülmesinin ardından Salamanca'ya hareket edilecektir. Kartaca'lılardan Roma'lılara uzanan antik tarihi ile UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan şehirde Avrupa'nın en eski üniversitelerinden biri olan tarihi Salamanca üniversitesi, Büyük Katedral, Plaza Mayor, öüler Evi (Casa de las Muertes), tarihi surlar ve kehribar taşlı sokaklar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

Segovia & Salamanca Turu: 75 €

Gün 4 : Madrid - İstanbul // 03 Ocak 2016 Pazar

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve belirlenen saatte buluşma ve havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman. Hava alanına transferin ardından bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın tarifeli seferi TK 1860 ile saat 17:50'de İstanbul'a uçuş. Varışımız 23:15'de olacak. Bir sonraki turumuzda görüşmek ümidiyle…

Paket Fiyata Dahil  Hizmetler

 • THY’nın tarifeli seferleri ile İstanbul – Madrid  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Madrid’te seçilen kategori otelde 3 gece konaklamalar,
 • Sabah Kahvaltıları
 • Havalimanı – otel – havalimanı arası transferler,
 • Panoramik Madrid şehir turu,
 • Türkçe rehberlik hizmeti

 

Paket Fiyata Dahil  Olmayan  Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu              (15 TL)
 • Vize ücreti (120 €)
 • Seyahat Sigortası
 • Kişisel harcamalar,
  • Ekstra turlar.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0850 777 0 377
 
info@travelportaldemo.com
Packets
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price
TOTAL
Chat 
Please login